Lista aktualności Lista aktualności

Zapraszamy na Piknik Leśny!

Już 26.06 w Wiśle odbędzie się kolejny Piknik Leśny

To już za półtorej tygodnia Nadleśnictwo Wisła, Miasto Wisła oraz Koła Łowieckie Olza, Istebna, Głuszec i Jarząbek z radością zapraszają na kolejny Piknik Leśny.

Ciekawe atrakcje, mnóstwo leśnej energii i koncert Gwiazdy - Urszuli - przewidujemy w dniu 26.06 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle.

Zabawy dla dzieci - budowanie drewnianego domku i świerka, wykonanie drewnianych medali i magnesów, zapoznanie ze zwierzętami i roślinami Beskidu Śląskiego, poznanie dużego żubra, mniejszego głuszca i całkiem małej pszczoły oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez profesjonalnych edukatorów leśnych!

Dla wszystkich planujemy pokaz ras psów myśliwskich, naśladowanie głosów zwierząt, a także prelekcja cenionego grzyboznawcy Justyna Kołka. Za pomocą pilarki spalinowej zostanie wykonana kolejna przepiękna rzeźba, co można będzie śledzić na żywo.

Dla ucha też się coś znajdzie :) Kapele Wróble i Rajwach zapewnią odrobinę lokalnego folkloru, a na wyżyny wzniesie nas wspaniały głos Urszuli. Na koniec dla spragnionych zabawy zabawa taneczna z udziałem DJ MACHO.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!